Metin2Lysania - Forum

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: Gravedigger 
Forum » Servere » Servere Metin2 » Metin2Lysania
Metin2Lysania
mary_marian58Data: Duminică, 2015-11-22, 4:20 PM | Mesaj # 1
Soldat
Grup: Utilizatori
Premii: 0
Reputatie: 0
Stare: Offline
Nume Server: Metin2Lysania
Nivel maxim :105
Puncte status:95
Server Status:Online
Forum -in curand-

Rate:
Experienta: 150
Yang: 150
Obiecte: 150
Fierar: Variază
Timp Online: 24/24 7/7

Buguri Rezolvate:Pe care le-am găsit ,au fost rezolvate.
Regat recomandat:Toate

Site (inregistrare): http://lysania.mtn2.ro/home.php
Client & Luncher: Aveţi pe site

Dispune de o raza foarte mare , perfecta pentru event-urile PvM sau pentru bataile dintre regate . Accesarea se face cu ajutorul Inelului de Teleport -> Harta Evenimentelor.
TAB-ul Bonus existent pe server. Adica al 5-lea tab care iti arata ce bonusuri (adunate) ai pe tine
Exista pe server lingouri de 100kk, 500kk, 1kkk respectiv 1.5kkk, functionale, iar pentru a le converti in bani trebuie sa le duceti la Depozit
Beneficiati de Inel Block-EXP , care va ajuta foare mult la farmat
Server file si Client tradus 100% in limba romana .(SV+ Client propiu)
Avem Quest pentru deschiderea depozitului oriunde pe harta
QUEST de tip ITEM-DESTROY la Cetateanul turmentat, unde puteti distruge itemele pe care nu le puteti arunca
Pe acest server ratele sunt foarte echilibrate si din mobi si din server..Cresteti si faceti yang foarte bine!
Pe serverul nostru gasi?i sistemul Acadelelor(1 k pv + 60 val atac) /Inel semiluna (20 farmec + 15 daune abs.pv) /Inelul bucuriei (2k pv), implementat full cu tot cu efectele de pe serverele oficiale !
Respawn-ul bossilor cuprins intre 30-45 minute
SS-urile si accesoriile+0 dropabile la metine cuprinse intre 45 - 90 level
Cufar cu pietre+3/4 dropabil la metine incepand cu nivel 5
Mapele Beta Implementate
Nu exista bonusurile 6/7 .
Nu Exista modati.

Dragi jucatori,

Daca va intrebati de ce sa alegeti serverul nostru si nu altele? suntem bucurosi sa va raspundem ca
Ceea ce ne diferentiaza de toate celelalte servere este faptul ca noi GARANTAM 100% LONGEVITATEA acestui server.Nu acceptam si nici nu am acceptat pusti incapabili in staff.Caci echipa noastra este deja formata din oameni foarte capabili care indeplinesc conditiile atat de Game master cat si tehnicieni.Asa ca am ales sa redeschidem acest server sper sa va placa noile modificari,bonusuri si multe altele destul de atractive zic eu.Va multumesc pentru timpul acordat si speram sa nu va dezamagim si sa jucati cu incredere caci nu vor exista vreodata RESTART LA CONTURI sau alte chestii facute de multe servere private in ziua de astazi

Mesajul a fost editat de catre mary_marian58 - Duminică, 2015-11-22, 4:21 PM

Forum » Servere » Servere Metin2 » Metin2Lysania
Pagina 1 din 11
Căutare: